تبلیغات
فری: دانلود آهنگ با لینک مستقیم - راهنمایی برای خرید کتاب های ارزان در Craigslist

راهنمایی برای خرید کتاب های ارزان در Craigslist

جمعه 8 بهمن 1395 09:49 ق.ظ

 

راهنمایی برای خرید کتاب های ارزان در Craigslist

 • راهنمایی برای خرید کتاب های ارزان در Craigslist

  آیا شما خواننده مشتاق که دوست کتاب ارزان؟ اگر چنین است، شما باید Craigslist در پرداخت. در Craigslist، شما صدها نفر از کتاب های جدید و مورد استفاده برای فروش پیدا کنید.

  چگونه برای یافتن کتاب های ارزان برای فروش در Craigslist

  برای دریافت با پیدا کردن این آیتم ها آغاز شده، شما می توانید صفحه اصلی Craigslist در مراجعه کنید. یافتن صفحه محلی خود را با انتخاب دولت خود و نزدیکترین شهرستان. سپس، با استفاده از جعبه جستجو در سمت چپ صفحه به جستجو برای یک نویسنده خاص است. شما همچنین می توانید در زیر “برای فروش” بخش نگاه کنید و با کلیک بر روی “کتاب” لینک به فهرست

  علاوه بر جستجو از Craigslist.org، شما همچنین می توانید دانلود کنید و استفاده از ابزار جستجو Craigslist. این ابزار به شما اجازه جستجو مکان های مختلف و دسته بندی در یک بار. اگر شما مایل به خرید خود از طریق پست و یا به دنبال چیزی به طور خاص، مانند یک کتاب دانشگاه استفاده و یا یک کتاب قدیمی، یک ابزار جستجو Craigslist و به شما می دهد گزینه های بیشتر.

  نکاتی برای خرید ارزان کتاب در Craigslist

  رانندگی را عاقلانه. Craigslist طراحی شده است برای اتصال خریداران و فروشندگان محلی. این به این معنی اگر شما موافق به خرید یک کتاب در Craigslist، شما به احتمال زیاد رانندگی به آن را انتخاب کنید. گالینگور کتاب جیمز پترسون در شرایط جدید مانند برای $ ۳ یک معامله خوب است، اما اگر شما باید ۳۰ مایل به وانت کتاب رانندگی کنید. برای ارزان، کتاب استفاده در Craigslist، بهتر است به محلی و واقعا محلی باقی بماند.

  در نظر بگیرید حمل و نقل. اگر چه Craigslist.org طراحی شده است برای اتصال خریداران و فروشندگان محلی، برخی از خریداران و فروشندگان مهم نیست انجام خرید از طریق پست الکترونیکی. با این حال، برخی از خطرات وجود دارد. خوشبختانه، شما با خرید و فروش کتاب های ارزان. برای این کتاب ۳ $ جیمز پترسون، فروشنده شما زندگی می کنند ۳۰ مایل دورتر بگویید، اما هنوز هم می خواهید این کتاب است. بپرسید که آیا آنها یک حساب پی پال. اگر آنها نمی، و اگر شما می توانید یک نظم پول برای ۵ $ یا $ ۶ ارسال (این شامل ۳ $ برای کتاب و $ ۲ یا ۳ $ برای رسانه ها حمل و نقل). شما هنوز هم دور راه رفتن با یک معامله خوب است، حتی اگر شما باید برای حمل و نقل پرداخت.

  خرید به صورت فله به صرفه جویی در وقت و پول است. به ندرت یک گزینه Craigslist در یک کتاب برای فروش. آنها به احتمال زیاد حداقل پنج یا بیشتر. برخی از آنها به تمام کتاب زیر یک پست Craigslist در لیست، اما برخی دیگر نه. فروشنده بپرسید که آیا کتاب های بیشتری در دسترس است. بسیاری از اوقات، شما می توانید تخفیف های خرید به صورت فله است. این رویکرد خوب است زیرا در صورتی که فروشنده یک کتاب را دوست دارید، این احتمال وجود دارد که شما از عادات خواندن همان و او تا بیشتر.

  مطمئن باشید برای بررسی نسخه های کتاب دانشگاهی. این هیچ راز که کتاب کالج گران می باشد. بسیاری از دانشجویان سعی کنید برای جبران هزینه های خود را با فروش کتاب های قدیمی خود را. شما ممکن است قادر به صرفه جویی ۵۰ $ یا بیشتر (بله واقعا) در برخی از کتاب ها استفاده می شود. با این حال، دو نسخه و الزامات دوره خود را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که نسخه کتاب برای کلاس در این سال تغییر نکرده است.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: راهنمایی ، برای ، خرید ، کتاب ، های ، ارزان ، در ،